Go back

Хто ми є

Алвоген – це фармацевтична компанія нового покоління. Наша бізнес модель забезпечує компетентні переваги за рахунок сфокусованих внутрішніх потужностей та мережі партнерів для збільшення швидкості та гнучкості. На даний момент Алвоген здійснює комерційну діяльність у 35 країнах по всьому світу, з регіональними виробничими центрами у Північній Америці, Румунії та Тайвані.

Go back

Що ми робимо

Діяльність, яку здійснює Алвоген, включає: розробку продуктів, контракте виробництво та дослідження (CMO), та продаж генеричних (Gx та Hx), біоподібних та безрецептурних лікарських засобів. Продуктовий портфель Алвоген містить широку лінійку провідних молекул для лікування захворювань у сфері онкології, кардіології, захворювань дихальних шляхів, неврології та гастроентерології, а також портфель біоподібних та рецептурних лікарських засобів, що швидко розвивається.
Go back

Культура націлена на результат

Наше справжнє призначення як компанії – робити життя людей кращим за рахунок виробництва високоякісних лікарських засобів, що допомагають людям жити довше та здоровіше і вести більш активний спосіб життя. Алвоген випустив у ринок велику кількість лікарських засобів, що значно вплинуло на життя пацієнтів по всьому світу. Нашою метою залишається зробити ще більше.

Далі надається перелік наших нещодавніх втілених у життя проектів: у США відбулося успішне введення на ринок генеричного аналогу Таміфлю, а також Екселона, лікарського засобу для лікування хвороби Альцгеймера. Ми також націлені на такі лікарські засоби як бортезоміб - для лікування пухлин, глатирамер - для пацієнтів з розсіяним склерозом, та біоподібний лікарський засіб Інфлекта, який розроблений та введений у Східно-Європейському регіоні.

Наша націлена на результат культура є важливим компонентом нашого успіху, як компанії.

Go back

Зобов'язання щодо якості

Лікування мільйонів пацієнтів по всьому світу буде залежати від безпечності та надійності виробництва високоякісних лікарських засобів. Значні зобов'язання, навички та досвід є життєво необхідними складовими для забезпечення якості нашого виробництва. У компанії Алвоген активний контроль якості та надійне постачання лікарських засобів до наших клієнтів є основою нашого бізнесу.
Go back

Контакти


Алвоген Україна

Адреса: 02002, Київ, Броварський проспект, 5-И
Тел.: +38 044 517 75 00

Міжнародні офіси

35 | Торговельна мережа