Go back

Компанія Zentiva розширює свої виробничі потужності за рахунок придбання заводу в Анклешварі

Компанія Zentiva розширює свої виробничі потужності за рахунок придбання заводу в Анклешварі

ПРАГА, 1 червня 2020 р. Zentiva Group оголосила про укладення угоди щодо придбання виробничого майданчика в місті Анклешварі (Індія) компанії Sanofi. Завдяки цій угоді Zentiva збільшила кількість власних виробничих об'єктів по всьому світу, і тепер має можливість щоденно забезпечувати ще більшу кількість людей необхідними високоякісними і доступними препаратами.

«Ми раді вітати команду з Анклешвара в сімействі Zentiva. В рамках стратегії сталого розвитку Zentiva, придбання даного об'єкта є важливим етапом для нашої компанії», — повідомляє Нік Хаггар, CEO компанії Zentiva. Окрім збільшення нашої виробничої мережі, новий об'єкт допоможе нам задовольнити зростаючий попит на наші препарати, а також підвищити виробничі потужності для забезпечення безперервних поставок продукції у відповідь на потреби пацієнтів».

 Дана угода сприяє органічному зростанню компанії Zentiva, разом з нещодавнім придбанням компаній Creo Pharma (Великобританія) і Solacium (Румунія), а також зміцненню позицій на ринках Центральної і Східної Європи завдяки приєднанню компанії Alvogen в квітні 2020 року. Паралельно з придбанням індійського майданчика, компанія залучила багатомільйонні інвестиції в євро, направлені на розвиток вже існуючих виробничих об'єктів Zentiva в Празі та Бухаресті.

«Я пишаюся тим, що наша команда з Анклешвара стане частиною ще сильнішої Zentiva, приєднавшись до довгострокової стратегії розвитку компанії», — додав Ашвані Сод (Ashwani Sood), керівник виробничого об'єкта в Анклешварі. «Розуміючи той факт, що попит на високоякісні й доступні лікарські засоби постійно зростає, ми прагнемо зробити свій внесок в успіх Zentiva на цьому шляху».

Керівництво виробничим об'єктом буде виконувати наш новий філіал Zentiva India в Мумбаї.

Інформація про компанію Zentiva

Zentiva є виробником високоякісних доступних ліків для пацієнтів у Європі та поза її межами. Маючи в розпорядженні понад 4 700 висококваліфікованих співробітників та мережу виробничих потужностей, в тому числі ключові заводи у Празі, Бухаресті і Анклешварі, Zentiva прагне стати лідером у галузі виробництва дженериків і безрецептурних препаратів у Європі, що дозволить компанії значно ефективніше задовольняти щоденні потреби людей в медичній допомозі.

Ми у Zentiva прагнемо до того, щоб медичне обслуговування було правом громадян, а не привілеєм окремих категорій населення. Зараз, більше, ніж будь-коли, для людей важливо мати доступ до високоякісних лікарських засобів і медичних послуг за прийнятну ціну. Ми співпрацюємо з лікарями, фармацевтами, оптовими продавцями, регуляторними органами та урядами, щоб забезпечити прийняття щоденних рішень, від яких залежить наше життя.

Більше про Zentiva читайте на сайті www.zentiva.com.

Завод компанії Zentiva в Анклешварі

Виробничий об'єкт в Анклешварі був заснований в 1987 році як центр розвитку хімічних технологій і біотехнологій. Підприємство займається виробництвом напівпродуктів та лікарських форм. Будучи великим виробником таблеток, завод в Анклешварі виготовляє понад 6 мільярдів одиниць таблеток в рік.

Зв’язок зі ЗМІ:

Муніра Лемуї (Mounira Lemoui)
директор із зв’язків з громадськістю
ZENTIVA GROUP, a.s.

U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10, Чехія

Тел.: (+420) 727 873 159

Ел. пошта: mounira.lemoui@zentiva.com

"Planting Good Deeds” in Romania

Alvogen Malta sorts it out!

Alvogen Korea donates to the Social Welfare Organization CCK