Go back

Zentiva розширює свою комерційну присутність купівлею бізнесу компанії Alvogen у країнах Центральної та Східної Європи

Zentiva розширює свою комерційну присутність купівлею бізнесу компанії Alvogen у країнах Центральної та Східної Європи

Zentiva Group a.s. інформує про укладення угоди щодо купівлі бізнесу компанії Alvogen у країнах Центральної та Східної Європи (ЦСЄ), про яку повідомлялося раніше.

ПРАГА, 7 квітня 2020 р. Zentiva Group a.s. інформує про укладення угоди щодо купівлі бізнесу компанії Alvogen у країнах Центральної та Східної Європи (ЦСЄ), про яку повідомлялося раніше. Ця угода сприяє органічному зростанню компанії Zentiva, зміцнюючи її комерційну присутність у таких країнах, як Польща, Румунія та Болгарія, а також допомагаючи їй охопити деякі нові ринки, в тому числі ринки Росії, України, Казахстану, Угорщини, Хорватії та Західних Балкан. Відтепер Zentiva зможе постачати ще більше продукції в широкому асортименті мільйонам людей у країнах Європи та за її межами.

«Цією купівлею ми об’єднуємо двох лідерів у галузі виробництва дженериків і безрецептурних препаратів у країнах Центральної та Східної Європи, — повідомляє генеральний директор компанії Zentiva Нік Хаггар. — Наші сильні сторони та асортимент нашої продукції ідеально доповнюють одне одного, що відповідає стратегії розвитку компанії Zentiva. Завдяки виходу на нові ринки, а також нашій команді переможців ми маємо можливість забезпечити ще більшу кількість людей щоденно необхідними високоякісними та доступними препаратами як у Європі, так і за її межами».

Разом із придбанням виробничого об’єкта в місті Анклешвар (Індія), про яке було оголошено нещодавно та яке відбудеться найближчими тижнями, Zentiva розширила свій виробничий потенціал, купивши завод Labormed Alvogen у Бухаресті (Румунія).

Цей останній крок став доповненням до нещодавньої купівлі компаній Creo (Велика Британія) та Solacium (Румунія), а також до багатомільйонних інвестицій в євро, спрямованих на розвиток уже існуючих виробничих об’єктів Zentiva у Празі та Бухаресті.

«Alvogen CEE виробляє понад 200 найменувань дженериків і безрецептурних препаратів для різних галузей медицини, серед яких є такі добре відомі бренди, як Lactacyd®, Persen®, EuBiotic® та багато інших, займаючи при цьому провідну позицію на 14 ключових ринках Центральної та Східної Європи, — підкреслює нещодавно призначений на посаду регіональний керівник із напряму ЦСЄ компанії Zentiva Хачо Хачiкян. — Приєднання до Zentiva — це чудова можливість об’єднати наші зусилля, розширити присутність і підвищити виробничу ефективність для задоволення потреб населення європейських та інших країн у медичній допомозі».

Інформація про компанію Zentiva

Zentiva є виробником високоякісних доступних ліків для пацієнтів у Європі та за її межами. Маючи понад 4000 висококваліфікованих співробітників і мережу виробничих потужностей, в тому числі ключові заводи у Празі та Бухаресті, Zentiva прагне стати лідером у галузі виробництва дженериків і безрецептурних препаратів у Європі, що дасть їй змогу більш ефективно задовольняти щоденні потреби людей у медичній допомозі.

Ми у Zentiva прагнемо до того, щоб охорона здоров’я була правом громадян, а не привілеєм окремих категорій населення. Зараз, більше, ніж коли-небудь, люди потребують широкого доступу до високоякісних лікарських засобів і медичних послуг за прийнятну ціну. Ми співпрацюємо з лікарями, фармацевтами, оптовими продавцями, регулювальними органами та урядами, щоб забезпечити прийняття щоденних рішень, від яких ми всі залежимо.

Більше про Zentiva читайте на сайті www.zentiva.com.

Зв’язок зі ЗМІ:

Муніра Лемуї (Mounira Lemoui)
директор із зв’язків з громадськістю
ZENTIVA GROUP, a.s.

U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10, Чехія

Тел.: (+420) 727 873 159
Ел. пошта: mounira.lemoui@zentiva.com

"Planting Good Deeds” in Romania

Alvogen Malta sorts it out!

Alvogen Korea donates to the Social Welfare Organization CCK